O nas

Sklep moto-bene.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki SHIRO w Polsce. Naszym celem jest dostarczenie do Klienta produktów motocyklowych o wysokiej jakości Hiszpańskiego producenta. Odpowiedni ubiór motocyklisty zapewnia bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi jednośladu. SHIRO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych hiszpańskich marek ceniona głównie za wysoką wytrzymałość, funkcjonalność oraz niepowtarzalny design swoich produktów. Kaski SHIRO jako jedne z nielicznych w swojej klasie stawiają na wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Podwójna homologacja ECE i DOT wymusza na producencie szczegółową kontrolę jakości produktu. W Naszej ofercie znajdą Państwo kaski, gogle, rękawice i inne akcesoria motocyklowe.

Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w branży akcesoriów motocyklowych jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa każde pytanie. Asortyment, który mamy w swojej ofercie jest idealnym rozwiązaniem dla Klienta, który szuka nowości na rynku motocyklowych. Innowacyjne rozwiązania, dbałość o szczegóły, konkurencyjna cena to tylko niektóre cechy przemawiające na korzyść marki SHIRO w porównaniu z innymi producentami.

 

 
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i w przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!
 
Dla odbiorców hurtowych mamy ciekawą ofertę współpracy!
 
 
Sklep motocyklowy moto-bene.pl zaprasza!
  • Informacje

  • O nas

Shiro to jedna z najbardziej rozpoznawalnych hiszpańskich marek ceniona głównie za wysoką wytrzymałość, funkcjonalność oraz ciekawy design swoich produktów. Kaski SHIRO jako jedne z nielicznych produkowane są w Europie (Hiszpania)

  • Kontakt

moto-bene.pl

ul.

Szczecin

sklep@moto-bene.pl